1. در کانتینر 40 فوت چه مقدار سلفون میتوان بارگیری کرد؟
  حدود یک میلیون مترمربع یا به اندازه 22تن.
 2. شرایط نگهداری فیلم های BOPP و BOPET?
  در هوای 10 تا 28 درجه سانتیگراد و دور از نور آفتاب و رطوبت.
 3. ماندگاری کرونای سلفون های حرارتی چقدر است؟
  بین 6 تا 12 ماه (بستگی به شرایط نگهداری دارد.)
 4. شرایط اعطای نمایندگی فروش به چه صورت می باشد؟
  با دفتر مرکزی تماس بگیرید.
 5. تفاوت متالایز BOPP و BOPET ؟
  فروش بصورت مستقیم نداشته و فقط باید از طریق نمایندگی انجام شود.
 6. کاغذهای بهداشتی در چه سایزهایی قابل تولید و موجود می باشد؟
  در سایزهای 100×70 , 60×90 بصورت استاندارد تولید میشود. همچنین در صورت نیاز مشتری در سایزهای دلخواه نیز تولید میشود.
 7. کاغذ پلی اتیلن (Polyethylene Paper) چیست؟
  کاغذهای پلی اتیلن نوعی از کاغذ مخصوص میباشد که در پروسه های تولید بسته بندی مواد غذایی بکار می رود.اصولا این نوع کاغذها که در تماس مستقیم با مواد غذایی می باشند از یک طرف متشکل از کاغذ پایه با گرماژ متفاوت و در یک طرف دیگر پوشش پلی اتیلن می باشند. کاغذ پلی اتیلن به کاغذ های ضدآب و بهداشتی معروف هستند. از قابلیت هایی که کاغذ پلی اتیلن دارد می توان به تجزیه پذیری این محصول و مقاومت بالای تحمل دمای گرم و سرد اشاره کرد.
  در صنعت بسته بندی مایعات, مواد غذایی و دارویی شاهد استفاده این کاغذ با مقدار معین و متفاوتی از مواد پلی اتیلن هستیم. کاربرد بیشتر این کاغذ در تولید ظروف کاغذی پلی اتیلنی را نباید نادیده بگیریم که قابلیت چاپ بر روی این کاغذ ها توانسته محصولاتی مناسب و با صرفه برای تبلیغ کالا و یا خدمات بشمار آید.
  استفاده از پوشش پلی اتیلن در این نوع کاغذ ها باعث می شود تا اولا اینگونه از کاغذها در محیط زیست زودتر بازیافت شوند و به محیط زیست کمترین صدمه را وارد نمایند و ثانیاً در تماس با مواد غذایی کمترین تاثیر شیمیایی بر روی آنها داشته باشند. این کاغذها در دو نوع سفید و کرافت در بازار موجود میباشد که در ادامه در مورد کاغذ کرافت و تفاوت و ویژگیهای این کاغذها صحبت میکنیم.
 8. کاغذ کرافت (kraft paper) چیست؟
  کاغذ کرافت نوعی کاغذ یا مقوا (کارتن) است که از خمیر کاغذ شیمیایی تولید شده است و برای اولین بار توسط آلمانی ها ابداع گردید، لغت کرافت نیز آلمانی می باشد. در این فرایند بدلیل لینگین پایین کاغذ مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.کاغذ کرافت از سولفات خمیر پالپ تهیه شده و بسیار بادوام میباشد، قابل ذکر است که این کاغذ در برابر رطوبت مقاوم بوده و دارای پانچ ضد آب میباشد، این کاغذ از 40 گرم به بالا در بازار عرضه میگردد و در مصارف مختلفی مثل پاکتهای عرضه خواروبار، جعبه، کارتن و …. کاربرد دارد.
  از ویژگی های خاص محصولات کاغذ کرافت استفاده از خمیر پالپ در فرمولاسیون تولید این نوع کاغذ است. انواع سفید شده این نوع کاغذ که می‌ تواند پوششی از پودر چینی مخصوص که آن را برای چاپ مناسب می‌ کند داشته باشد، برای نانوایی ‌ها و فروشگاه‌های عرضه غذاهای آماده مصرف و تولید کنند گان دستمال‌ کاغذی مناسب است.
 9. تفاوت کاغذ کرافت و معمولی چیست؟
  کرافت قوی تر است و استحکام و مقاومت بیشتری دارد.
  پایین تر بودن میزان لینگین و بالاتر بودن میزان گوگرد در کرافت نسبت به کاغذ معمولی.
  نیازی به سفید کردن وبیلیچینگ ندارد و همین موضوع در کاهش هزینه های تولید تأثیر زیادی دارد.
  عدم نیاز به بلیچ کردن سبب بالا ماندن توان کاغذ می شود.
  در صورت نیاز به کاغذ سفید و مقاوم می توان کرافت را کاملا سفید کرد.
  کرافت در برابر پارگی و زرد شدن به شدت مقاوم است.
 10. لیوان کاغذی و استروک چیست؟
  از جمله تولید ات پلی اتیلنی پرمصرف در داخل کشور می توان به کاغذ استروک اشاره کرد که در گرماژ های مختلف و سایزهای مختلف قابل تولید می باشد، کاغذ استروک لیوان کاغذی به کاغذ برش خورده و چاپ شده کاغذ پلی اتیلن اطلاق می گردد. کاغذ استروک اکثراً در طرح های عمومی مانند چایی, قهوه, نسکافه, تم های تولد و کودکانه و خیلی از تم های دیگر چاپ می گردد.
  امروزه در همه مکان ها شاهد استفاده روز افزون تولیدات کاغذی و همچنین افزایش کارخانه های تولید  لیوان یکبار مصرف کاغذی هستیم. تولید لیوان های کاغذی در ابعاد مختلف، یکی از پرمصرف ترین و پرفروش ترین ظروف یکبار مصرف به شمار می رود.
 11. مکان سفارشی محصولات اختصاصی وجود دارد؟
  بله، برای اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی واحد فروش تماس حاصل نمائید.