ساشه چیست؟

شاید اگر اولین بار اسم ساشه را شنیده باشید، اصلاً حدس نزنید که ساشه نوعی بسته بندی است. اما جالب است بدانید که از بچگی ساشه ها را دیده ایم و از ساشه استفاده کردیم. در این بخش کامل توضیح دادیم که ساشه چیست و انواع ساشه چه هستند . ساشه ها، بسته بندیهای کوچکی هستند که به صورت یکبار مصرف از آنها استفاده می شود و معمول مواد مصرفی همچون مواد غذایی، به خصوص سس و آبلیموی تک نفره، مواد آرایشی و بهداشتی، دارویی، کشاورزی و دامی در آنها قرار می گیرد.

با پیشرفت تکنولوژی و روی آوردن به زندگی با سبک جدیدتر و مدرن تر، استفاده از ساشه های غذایی جهت سهولت مصرف آن روبه افزایش بوده است. چاپ و تولید ساشه های غذایی عمدتاً به صورت لایه های آلومینیومی و متالایزی و… صورت می پذیرد و مصارف گوناگونی دارند.

از ویژگی های اصلی و مهم این ساشه ها می توان به استفاده گسترده آن اشاره کرد، این ساشه ها مناسب برای کلیه محصولات پودر، مایع و… است که در ابعاد مناسب و کم حجم تولید شده و به صورت عمودی و افقی بسته بندی می گردد.

ساشه های غذایی که یکی از محصولات پرکاربرد این شرکت به شمار می رود، در سایز ها و اندازه های مختلف تولید و به بازار عرضه می گردد. انواع این نوع بسته بندی هم اکنون در بازار موجود است که در هتل ها، مهمانسراها، کافی شاپ ها، و رستوران ها می توان از آن استفاده کرد.

به طور کلی میتوان گفت این نوع بسته بندی دو ویژگی برجسته دارد که شامل :

.1 یکبار مصرف بودن محتویات داخل بسته بندی،  . 2مقرون به صرفه بودن نوع بسته بندی به دلیل مصرف به اندازه نیاز