شرکت نقش الماس کاسپین در سال 1397 با هدف تامین بخشی از ملزومات صنعت چاپ، به منظور قطع واردات و خروج ارز ،اقدام به راه اندازی خط تولید فیلم های حرارتی BOPP و BOPET برای اولین بار در ایران نموده است. این کارخانه با تکیه بر دو دهه تجربه مجتمع چاپ نقش الماس و با کارنامه ای معقول در زمینه تولید فرم های عمومی و اختصاصی، کارت های هوشمند و همچنین دانش فنی روز دنیا با بهره گیری از نیروها ی متخصص توانسته است محصولات جدیدی را به بازار عرضه نماید. نکته قابل توجه در تولید محصولات این شرکت این است که با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و چسب بسیار شفاف با چسبندگی فوق العاده و با عبور از تست های آزمایشگاهی، قابلیت رقابت با بهترین محصولات وارداتی را نیز دارد. در حال حاضر این شرکت توانسته است نیاز بازار داخلی را تامین نموده و همچنین در آینده ای نزدیک اقدام به صادرات محصولات این شرکت انجام خواهد شد.

هدف و چشم انداز شرکت نقش الماس کاسپین جلب رضایت  هرچه بیشتر مشتریان  و بهبود تولیدات مناسب تر جهت  افزایش مشتریان می باشد.

این شرکت به منظور انجام مطلوب ماموریتها و وظایف خود و افزایش سطح رضایت و اطمینان مشتریان و سایر طرف‌های ذی نفع ،خط مشی سازمانی خود را به شرح ذیل تعریف و پیگیری می نماید:

– تولید فیلم حرارتی BOPP و  BOPET به صورت مات و براق و همچنین متالایز نقره ای، با کیفیت و استاندارد های جهانی

– تولید انواع کاغذ های وکیوم متالایز در گرماژهای مختلف

-تولید فیلم های حرارتی ترانسفر  و  فیلم های  چاپ شده  ترانسفر

-تولید انواع کاغذ   و مقوای بهداشتی با پوشش پلی اتیلن

-تولید فیلم های حرارتی  و نرمال متالایز تک رنگ و هفت رنگ، طرح دار، لیزری، ضدخش، اکلیلی و غیره ( به زودی در فاز دوم )

-برقراری ارتباط تعاملی با مشتریان  به منظور افزایش رضایت مندی و اخذ نظرات و نیازهای آنان و تجزیه و تحلیل نظرات ایشان

-بازار   یابی و جلب مشارکت سرمایه گذارهای داخلی و تولید محصولات هرچه با کیفیت تر و قابل رقابت با محصولات خارجی

-رعایت الزامات مرتبط با ایمنی و بهداشت غذا  و حفظ امنیت غذایی(ISO-22000-2018 )

-رعایت الزامات مربوط به ایمنی و بهداشت شغلی کارکنان شركت و حفظ امنیت و ایمنی آنان در محیط کار (ISO45001-2018)، پیشگیری و  کاهش آلودگی های زیست محیطی در محدوده های کاری (ISO14001-2018)

        همچنین درجهت بهبود و عملکرد منـابع و زیر ساخـت های شـرکت به منظور  اطمینان از انطبـاق فعالیت ها  با ویژگی های ا ستاندارد،موارد زیر را پیگیری و اجرا می نماییم:

  1. ارتباط اهداف شرکت  با کلیه موارد مطرح شده  در خط مشی  کیفیت
  2. پیـاده سـازی  فرهنگ کیفیت درسازمان و تهیه  مواد اولیه   با کیفیت و شناخت کارکنان از کیفیت
  3. استقرار و اجرای نظامهای مدیریتی  براساس الزامات تصریح شده  در استاندارد مدیریت کیفیت (ISO9001-2008) و استاندارد ایمنی و بهداشت غذا (ISO22000-2018 )و استانداردزیست محیطی  (ISO14001-2018) و  استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای(ISO45001-2018)
  4. رعایت  قوانین و مقررات  مرتبط با فعالیت های جاری و آینده شرکت در رابطه با   خط مشی کیفیت و بهبود مستمر محصولات و خدمات  به عنوان وظیفه همه پرسنل
  5. اجرای دوره های آموزشی و  یادگیری  و افزایش آگاهی های مرتبط کاری  به عنوان وظیفه شخصی و سازمانی هر یک از پرسنل .
  6. تحقیق و کسب اطلاعات  لازم و مناسب  جهت تهیه مواد اولیه مناسب  جهت تولید محصولات  با کیفیت (علی الخصوص محصولات مرتبط با  غذا  )  و مورد رضایت مشتریان
  7. یادگیری  و افزایش آگاهی های مرتبط  به عنوان وظیفه شخصی و سازمانی  هر یک از پرسنل