شرکت نقش الماس کاسپین با امکانات و ماشین آلات به روز خود آماده ارائه خدمات مختلف به مشتریان عزیز می باشد.

  1. با کوت کردن(coat) پلی‌اتیلن روی پارچه‌های اسـپان باند،آنها را بهداشتی و ضد آب کرده و در مصارف پزشکی می توان استفاده کرد، امروزه در بخـش های مخـتلف بیمارستـانها از لباس ها و کلاه های یکـبار مصرف بیمارسـتانی یا پارچه های یکبار مصـرف به صورت ملحفه بسیار استفاده می شود.
  2. تولید کاغذ های بهداشتی جهت بسته بندی ساشه های غذایی ماننـد فلفل، نمک و … این روزها با وجود بیـماری کویید 19 یا کرونا مردم از بسـته بنـدی‌ها بیـشتر استقـبال می کنند و طی دو سال گذشته بسـته بندی مواد خوراکـی با کاغـذ های بهداشـتی در سراسـر جهـان مشتری‌های تازه ای پیدا کرده اند. این کاغذها در ابعاد دلخواه و گرماژهای مختلف نسبت به سفارش شما تولید می گردد.
  3. بسـیاری از شرکـتها و برنـدها به بسـته بندی و ارائه محصـولاتشـان بسیار دقـیق و حسـاس هستند و همیـشه می خواهند بهترین محصول با بهترین شکل ممکن به عرضه برسانند. با توجه به این نیاز مشتریان ما با عملیات کو اکسـتروژن انواع متالایز رنگی را روی پارچه های اسپان باند در گرماژهای مختلف را لمـینت کرده و برای ساخت ساک های خرید خاص با قابلیت رنگ پذیری و چاپ به شکل بسیار زیبایی در اختیار شما مشتـریان عزیز قرار داده ایم.
  4. در صنایع دارویی، آرایشی و بهداشتی به بسته بندی اهمیت زیادی داده می شود چون این محصولات باید طوری بسته بندی شود که امکان کپی برداری را به کمترین سطح برساند. ما به عزیزانی که در این صنف فعالیت دارند کاغذهایی با روکش متالایزهای مختلف رنگی را پیشنهاد می کنیم که در سایزهای مختلف و بسته به نیاز مشتریان عزیز قابل تولید و عرضه می باشد.