شرکت نقش الماس کاسپین ( با برند NAC برگرفته از Naghsh Almas Caspian ) در سال 1397 با هدف تامین بخشی از مایحتاج صنعت چاپ، به منظور قطع واردات و خروج ارز در محیطی به مساحت 13000 متر مربع، واقع در شهرک صنعتی کاسپین یک تاسیس شد و اقدام به راه اندازی خط تولید فیلم های حرارتی BOPP و BOPET برای اولین بار در ایران نموده است.

با افتخار اعلام می کنیم که این کارخانه با تکیه بر دو دهه تجربه مجتمع چاپ نقش الماس  با کارنامه ای معقول در صنعت چاپ، بسته بندی و کارت های هوشمند بانکی و غیره ایجاد گردیده است.

آن چه این شرکت هم اکنون در فاز اول توانسته به آن دست پیدا کند تولید فیلمهای حرارتیBOPP و BOPET به صورت مات و براق و همچنین متالایز نقره ای، با کیفیت و استاندارد های جهانی بوده که با دانش فنی روز دنیا و با بهره گیری از نیروهای متخصص توانسته است محصولات جدیدی را روانه بازار کند که به سبب تولید داخلی این محصولات از خروج قابل ملاحظه ای ارز از کشور جلوگیری میشود.

در فاز دوم گروه تولیدی نقش الماس کاسپین با دریافت مجوزهای بهداشتی از سازمان غذا و دارو و ورود به بازار کاغذهای بهداشتی (کاغذهای لیوان و ظروف یکبار مصرف کاغذی، ساشه‌های غذایی،کوتینگ و لمینیت روی پارچه های اسپان باند و متالایز روی انواع کاغذهای تحریر، گلاسه، ایندربرد، پشت طوسی و غیره توانسته است سهم زیادی از بازار را کسب کند.

لازم به ذکر است تولید انواع کاغدهای پشت چسبدار و فیلم های حرارتی متالایز تک رنگ و هفت رنگ ، طرح دار ، لیزری ، ضد خش، مخملی، اکلیلی وغیره به زودی در فاز سوم  مجموعه آغاز خواهد شد. نکته قابل توجه در تولید این محصولات این است که با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و چسب بسیار قوی و شفاف با چسبندگی فوق العاده و با عبور از تست های آزمایشگاهی قابلیت رقابت با بهترین محصولات وارداتی را نیز دارد.

در حال حاضر به مدد خداوند متعال توانستیم با دریافت 4 ایزوی استاندارد، مدیریت کیفیت ایزو ISO 9001، ایمنی و بهداشت حرفه‌ای ISO 45001 ، پیشگیری آلودگیهای محیط زیست ISO 14001 و مدیریت ایمنی و بهداشت مواد غذایی ISO 22000  بازار داخلی را تامین نموده و همچنین این مجموعه توانسته است مسیر صادرات محصولات خود را نیز به سرعت طی نموده و محصول ایرانی را روانه بازارهای خارجی نماید