محصولات

محصولات نقش الماس کاسپین

در فاز اول تولید این مجموعه فیلم های حرارتی BOPP و BOPET شروع شده که شرح آن در ذیل آمده است:

فیلم حرارتی BOPP که در عرض های مختلف از 295 میلی متر به بالا و طول 3000 متر ( و یا به سفارش مشتری) و ضخامت 18 تا 40 میکرون بصورت مات و براق می باشد.

فیلم حرارتی BOPET که بصورت رول در عرض های 1040 و 1550 میلی متر و طول 100 متر و همینطور بصورت شیت در ابعاد A5 , A4 , A3 و کارتهای ویزیتی در ضخامت های 75، 100، 125، 150 میکرون بصورت مات و براق می باشد.

محصولات فاز دوم (الکترود و کوتینگ اکستروژن بر روی انواع محصولات):

  1. تولید کاغذهای بهداشتی با روکش پلی اتیلن به صورت رول و شیت در ابعاد مختلف به سفارش مشتری این کاغذها، کاربردهای متفاوتی در صنایع مختلف دارد، به عنوان مثال در صنایع پزشکی برای بسته بندی گازهای استریل، سرنگ ها، در مصارف غذایی با ساشه های یکنفره (مانند نمک، فلفل، قند، شکر و …) و همچنین بازار بزرگی برای تولید ظروف غذایی یکبار مصرف، دارا می باشد.
  2. کوتینگ و لمینیت متالایز های رنگی بر روی انواع کاغذ به صورت رول و شیت در ابعاد مختلف به سفارش مشتری عملیات کوتینگ رنگ و تولید متالایز های رنگی و لمینت کردن آن ها بر روی مقوا و اسپان باند در ضخامت های متفاوت که در صنایع مختلف کاربردهای بسیاری دارد.

این کاغذها کاربردهای متفاوتی در صنایع مختلف دارد، برای مثال در صنایع پزشکی برای بسته بندی گازهای استریل و سرنگ ها، در مصارف غذایی (ساشه های غذایی) مثل بسته بندی انواع نمک، فلفل، شکر، قند و … ، همچنین بازار بزرگی برای تولید لیوان های کاغذی نیز دارا می باشد.

  • عملیات کوتینگ پلی اتیلن بر روی پارچه های اسپان باعث می شود که این پارچه ها به صورت بهداشتی و یکبار مصرف در مراکز درمانی و بیمارستانها مورد استفاده قرار بگیرد.
  • چاپ بر روی کاغذهای بهداشتی با مرکب گیاهی، دوستدار محیط زیست و همچنین عملیات قالب در این مجموعه در سایزهای مختلف به سفارش مشتری انجام می گردد.